O nas

Domy drewniane to pasja, sposób na życie z zachowaniem kontaktu z naturą w coraz bardziej zurbanizowanym, przetworzonym świecie.

Domy z duszą to nie tylko slogan, domy drewniane, które budujemy dla naszych kleintów to zdrowe, energooszczędne, przyjazne dla właścicieli i dla środowiska,  a jednoczesnie stylowe domy, w których każdy od razu poczuje się "u siebie".

Firma Domy Galla w swoich realizacjach łączy tradycje ciesielskie górali beskidzkich ale i polskiego budownictwa drewnianego innych regionów, ze zdobyczami współczesnej technologii.

Korzystając z wiedzy akademickiej oraz wieloletniego doświadczenia na rynku budownictwa drewnianego podchodzimy indywidualnie do każdej nowej realizacji, dopasowując technologię, materiały i styl wykonania do upodobań konkretnego klienta. Oprócz domów z bali litych świerkowych naturalnie okrągłych oraz o przekroju prostokątnym (tzw. płazów), proponujemy naszym klientom bale z certyfikowanego drewna klejonego BSH sprowadzanego z Austrii i Rosji.

Projektujemy, doradzamy, wyceniamy i budujemy dla naszych klientów domy letniskowe oraz całoroczne, budynki gospodarcze, gastronomiczne, stajnie itd.

Jeśli również natura jest Ci bliska, chciałabyś/chciałbyś zamieszkać w domu z drewna – pisz lub dzwoń do nas – postaramy się złożyć atrakcyjną ofertę i wybudować dla Ciebie, wymarzony, piękny i zdrowy, drewniany dom.

Domy Galla
 

Nasi partnerzy

Masz pytania? Skontaktuj się z nami